Konopný seznam

pondělí 8. srpna 2011

Kouření levnější a bez zápachu

Kouření už dávno není levnou záležitostí. Ceny cigaret jdou každý rok nahoru, vždy, když politici potřebují záplatovat díry ve státním rozpočtu. Běžný kuřák s tím hodně neudělá. Ne každý se chce nebo dokáže rozloučit se starým dobrým zvykem.

A navíc je tu veřejné mínění. Proti kuřákům se vede téměř veřejný boj. Kouření už dávno není "in". Mnozí lidé reagují na cigaretový zápach podrážděně. V takové situaci je poměrně těžké zkombinovat kouření s profesionálním životem.

"Kdyby jen existovaly levné cigarety, které nezapáchají," přeje si nejeden kuřák.

Elektronická cigareta - moderní řešení problému s kouřením

Kouření a technologie na první pohled velmi nejdou dohromady? Právě naopak.Cigareta v různé podobě je tu s námi už stovky let.

Svět se však mění a s ním i kouření. Ecigareta je však pouze na začátku svého vývoje. Lidé se s tímto zařízením zatím pouze seznamují. Nikdo však nemůže přehlédnout dvě podstatné výhody ecigarety. 

Díky ecigarete:

ušetříte peníze
nebude z vás cítit cigaretový pach
Ano, jsou to tyto dvě věci, které dělají elektronické cigarety populární. Vždyť, kdo by nechtěl ušetřit a zároveň zbavit se nepříjemného pachu?

Mnozí lidé však budou těžko přijímat myšlenku, že by se měli zbavit běžných cigaret. Nikdo nechce tvrdit, že elektronická cigareta se vyrovná klasické cigaretě. To rozhodně ne. Množství lidí však bez problémů potvrdí, že ecigareta jim doslova změnila život.

1 komentář: