Konopný seznam

pondělí 12. prosince 2011

Nový typ vánočních dárků? Letenky!

Vánoce nám už klepou na dveře a my se honíme po dárcích, kterými bychom chtěli obdarovat našich drahých. Ti odpovědnější mají už dávno nakoupené, pobalené a schované, ale určitě se najdou i tací, co si nákup nechávají na poslední chvíli. Ať už nenašli nic vhodného, ​​nebo se neumí rozhodnout. Tradiční kniha, CDčka nebo voňavka? Co takhle udělat letos změnu?

Dárky pro naši blízké nemusí být jen hmotné věci, které i tak často skončí na poličce a sedá na ně prach. V poslední době se stávají módními zejména zážitkové dárky. Sem patří různé zájezdy, wellness pobyty, seskoky s padákem nebo airsoft přestřelka. Zcela jistě znáte výrok "lépe jednou zažít než stokrát slyšet". Zážitek v nás zůstane navždy zakořeněný. A přesně takový zážitek můžete svým drahým věnovat v podobě leteckého výletu do některé světové metropole. Nabídka je opravdu široká a letenky už dávno nejsou na tak vysoké úrovni jako kdysi. V této nabídce vám pomůže zorientovat se i portál letenky.sk, který přináší možnost on-line rezervace letenek z vámi vybraného letiště. Výběr data odletu i třídy na cestování je samozřejmostí. K tomu všemu jsou připojeny i možnosti pojištění a výběr ubytovacích zařízení. Největším tahákem, který jiné stránky poskytují jen málokdy je možnost nechat si vypracovat konkrétní nabídku. Co to znamená? Pokud nemáte čas nebo chuť proklikávat se v nabídce, stačí vyplnit jednoduchý formulář s informacemi, kam a kdy byste rádi letěli a naši zaměstnanci vám podle toho najdou vhodný let. A to zdarma.

Na závěr ještě několik tipů na výlet. Pokud byste chtěli jet směrem na západ, doporučujeme let do New Yorku. Novoroční slevy v amerických obchodech budou jistě velké a nabídka bohatá. V případě, že nejste milovníci nakupování, výstup na Sochu svobody nebo procházka po ulicích s mrakodrapy po stranách vám bude dostatečným zážitkem. Směrem na východ vám naše stránka doporučuje Moskvu viz letenky Moskva. Město s Rudým náměstím a Kremlem, které pulzuje životem, zda ve dne či v noci. V naší nabídce se nachází i množství jiných destinací, určitě si vyberete. Rezervujte si své letenky ještě dnes!

2 komentáře:

 1. SMOK TFV12 Baby Prince Tank is the upgraded version of TFV8 baby beast tank! Its included V8 baby -Q4 ,V8 baby-T12 red light coil

  OdpovědětVymazat
 2. Dovolte mi, abych vám představil LE-MERIDIAN FUNDING SERVICES. Jsme přímo do čistého úvěru a financování projektů z hlediska investic. Poskytujeme finanční řešení soukromým / společnostem hledajícím přístup k finančním prostředkům na kapitálových trzích, tj. Ropu a zemní plyn, nemovitosti, obnovitelné zdroje energie, léčiva, zdravotnictví, dopravu, stavebnictví, hotely a atd. Můžeme financovat až 900 000 000 000 dolarů ( Devět set milionů dolarů) v jakémkoli regionu světa, pokud bude na projektech zaručena návratnost investic ve výši 1,9%.
  Le-Meridian financování.
  Email Kontakt info@lemeridianfds.com
  WhatsApp ... + 19893943740.

  OdpovědětVymazat