Konopný seznam

čtvrtek 24. května 2012

Konopný seznam - rozcestník do světa konopí

Konopí je dnes jednou z nejrozporuplnějších rostlin na světě. Z jedné strany je vyzdvihován její léčebný účinek, možnost širokého technického využití, na druhé straně je konopí zatracováno jako návyková látka v podobě marihuany či hašiše. 

Konopný seznam se snaží pomocí informací demytizovat užívání a pěstování konopí k nejrůznějším účelům, především pak k léčebným účelům, kde sice nastal v poslední době určitý pokrok, přesto je zde stále cítit tlak a lobby naftařského průmyslu 30. let. minulého století! Je načase plně využít potenciál rostliny zvané cannabis a to nejen k léčebným účelům, v době kdy civilizační choroby jako rakovina jsou na vzestupu a kdy je těžba ropy a produkce plastů stále větší ekologický problém. 

Na konopném seznamu najdete odkazy na stránky zabývající se konopím, informace ze světa konopí, odkazy na growshopy, prodejce semínek a sazenic, návody, pěstitelské rady a tipy, odkazy na literaturu a lidi zabývající se legalizací a léčením nemocných pomocí konopí.        

2 komentáře:


 1. Justfog Minifit Kit is made of the high-quality Aluminium and Plastic. With the super tiny slim compact size, it can be carried to anywhere.

  OdpovědětSmazat
 2. Dovolte mi, abych vám představil LE-MERIDIAN FUNDING SERVICES. Jsme přímo do čistého úvěru a financování projektů z hlediska investic. Poskytujeme finanční řešení soukromým / společnostem hledajícím přístup k finančním prostředkům na kapitálových trzích, tj. Ropu a zemní plyn, nemovitosti, obnovitelné zdroje energie, léčiva, zdravotnictví, dopravu, stavebnictví, hotely a atd. Můžeme financovat až 900 000 000 000 dolarů ( Devět set milionů dolarů) v jakémkoli regionu světa, pokud bude na projektech zaručena návratnost investic ve výši 1,9%.
  Le-Meridian financování.
  Email Kontakt info@lemeridianfds.com
  WhatsApp ... + 19893943740.

  OdpovědětSmazat